USD
nl nl Nederlands
Misano Adriatico
Vervoer
Metro

11 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Locanda San Biagio

    Locanda San Biagio

    Hotel

    Uitstekend

    (526 beoordelingen)

    8.4
    Locanda San Biagio Misano Adriatico is maar 450 meter verwijderd van het Misano World Circuit Marco Simoncelli gelegen en beschikt over een bagageopslag en een restaurant. Tot de hoogtepunten van het…

    vanaf

    US$ 183 per één nacht

  • Mon Hotel

    Mon Hotel

    Hotel

    Goed

    (242 beoordelingen)

    8
    Dit comfortabele Mon Hotel Misano Adriatico met 2 sterren is voorzien van een gemeenschappelijke lounge, binnen 25 minuten loopafstand van het schildpaddenopvangcentrum. Dit hotel met 54 kamers…

    vanaf

    US$ 136 per één nacht

  • Hotel Arno

    Hotel Arno

    Hotel

    Goed

    (266 beoordelingen)

    6.6
    Het Hotel Arno Misano Adriatico met 2 sterren ligt op 5 minuten wandelafstand van Bagni Romina en verwelkomt gasten met een bagage-opslag en een restaurant. Tijdens uw verblijf in het comfortabele…

    vanaf

    US$ 112 per één nacht

  • Hotel Belfiore

    Hotel Belfiore

    Hotel

    Goed

    (255 beoordelingen)

    7.4
    Dit comfortabele Hotel Belfiore Misano Adriatico met 2 sterren is gelegen binnen 25 minuten te voet van het Parco Perle d'Acqua en op ongeveer 3 km van Le Navi, aquarium van Cattolica. Dit hotel…

    vanaf

    US$ 85 per één nacht

  • Hotel Poker

    Hotel Poker

    Hotel

    Uitstekend

    (45 beoordelingen)

    9.2
    Dit Hotel Poker Misano Adriatico met 2 sterren ligt op wandelafstand van 20 minuten van Sette nani en beschikt over 13 kamers, Wi-Fi en parkeerplaatsen. Dit comfortabele hotel in Misano Adriatico…

    vanaf

    US$ 96 per één nacht

  • Hotel Meuble Cordiale

    Hotel Meuble Cordiale

    Hotel

    Uitstekend

    (224 beoordelingen)

    8.4
    Dit B&B - Meuble' - Hotel " Cordiale " Misano Adriatico met 2 sterren, gelegen op afstand van 3 km van Le Navi, aquarium van Cattolica, is ingericht met tegelvloeren en biedt belangrijke…

    vanaf

    US$ 110 per één nacht

  • Hotel Diana

    Hotel Diana

    Hotel

    Goed

    (79 beoordelingen)

    8
    Het Hotel Diana Misano Adriatico met 2 sterren biedt een bagage-opslag en ligt op slechts 6 minuten lopen van de Romagna Riviera. Het hotel met 9 kamers is een goed uitgangspunt voor de sportieve…

    vanaf

    US$ 130 per één nacht

  • Hotel Amedeo

    Hotel Amedeo

    Hotel

    Uitstekend

    (130 beoordelingen)

    8.2
    Dit comfortabele Hotel Amedeo Misano Adriatico bevindt zich op 3 km afstand van het waterpark Aquafan in Misano Adriatico en is voorzien van een kapsalon en een restaurant. Het 2-sterrenhotel bevindt…

    vanaf

    US$ 1032 per één nacht

  • Hotel Ivana

    Hotel Ivana

    Hotel

    Goed

    (376 beoordelingen)

    7.6
    Dit Hotel Ivana Misano Adriatico met 2 sterren is voorzien van een zonneterras, binnen 3 km van het zwemparadijs Oltremare. Dit comfortabele hotel in Misano Adriatico biedt 3 restaurants met…

    vanaf

    US$ 78 per één nacht

  • Hotel REX

    Hotel REX

    Hotel

    Goed

    (449 beoordelingen)

    8
    Dit comfortabele Hotel REX Misano Adriatico met 2 sterren bevindt zich op 25-minuten wandelafstand van het Parco Perle d'Acqua in Misano Adriatico en is voorzien van 2 spabaden. Dit hotel ligt op 3…

    vanaf

    US$ 103 per één nacht

  • Hotel Serafini Misano Adriatico Free Parking

    Hotel Serafini Misano Adriatico Free Parking

    Hotel

    Uitstekend

    (127 beoordelingen)

    8.4
    Dit comfortabele Hotel Serafini Misano Adriatico Free Parking met 2 sterren ligt op afstand van 2 km van de Indiana Golf en biedt tours/ticketservice voor een betere sightseeing in Misano Adriatico.

    vanaf

    US$ 255 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Misano Adriatico

In Misano Adriatico vind je maar liefst 154 hotels, verspreid over verschillende buurten. De meest voorkomende types zijn 3-sterren en 5-sterren hotels. Gemiddeld betaal je ongeveer €90 per nacht voor een 3-sterren hotel en €200 voor een 5-sterren hotel. De meeste hotels bevinden zich dicht bij de kust en in het hart van de stad. Recent zijn er enkele nieuwe hotels geopend die moderne faciliteiten en unieke ontwerpen bieden, perfect voor een luxe verblijf. Ontdek zelf de mogelijkheden en boek een hotel via ons platform!

Waar te verblijven in Misano Adriatico - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Hotel Adria B&B

Ciccio Hotel

* Het biedt veilige stranden en vele speelplekken voor kinderen.

* Er zijn tal van familiegerichte restaurants en activiteiten in de buurt.

* Gezinsvriendelijke hotels zoals Hotel Adria B&B en Ciccio Hotel bieden speciale voorzieningen voor kinderen.

Voor gezinnen is de buurt rondom het strand ideaal.

Hotel Caravel B&B

* Het is gemakkelijk toegankelijk en dichtbij vergaderlocaties en zakelijke centra.

* Er zijn verschillende cafés en restaurants waar je goed kunt werken.

* Moderne hotels zoals Hotel Caravel B&B bieden uitstekende wifi-verbindingen en werkruimtes.

Voor zakelijke reizigers is het centrum van Misano Adriatico de beste keuze.

Hotel Italy

* Deze omgeving biedt een levendige sfeer met talloze bars en eetgelegenheden.

* Er zijn veel mogelijkheden om nieuwe mensen te ontmoeten en ervaringen te delen.

* Hostels en betaalbare hotels zoals Hotel Italy zijn perfect voor solo reizigers.

Solo reizigers moeten de buurt rondom de haven overwegen.

Hotel Atlantic Riviera Mare

* De prachtige zonsondergangen en rustige stranden creëren een romantische sfeer.

* Er zijn intieme restaurants waar je samen kunt genieten van heerlijke maaltijden.

* Luxe hotels zoals Hotel Atlantic Riviera Mare hebben geweldige wellnessfaciliteiten voor een ontspannen verblijf.

Voor koppels die een romantisch weekend willen, is de loraal van het strand perfect.

Lungomare Relax Residence

* Dit gebied biedt voordelige accommodaties en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

* Er zijn tal van betaalbare eet- en entertainmentopties in de buurt.

* Hotels zoals Lungomare Relax Residence bieden goede waarde voor een beperkt budget.

Budgetreizigers kunnen het beste verblijven in de nabijheid van het centrum.

Misano Adriatico Tips die je Moet Weten

* Boek je hotel in de maanden buiten het hoogseizoen (juni tot augustus) voor betere tarieven en minder drukte.

* Vermijd het boeken tijdens grote evenementen zoals de MotoGP-races in september, waarbij prijzen kunnen stijgen en beschikbaarheid beperkt kan zijn.

* Misano Adriatico is goed bereikbaar met de trein, met gemiddelde kosten van ongeveer $10 van Bologna; ter plaatse kun je gemakkelijk met fietsverhuur of bussen reizen.

* Bespaar geld door lokale markten te bezoeken en in trattoria's te eten; bovendien zijn er vaak kortingen voor openbaar vervoer met een weekpas.

* Wees voorzichtig in minder drukke straatjes in het centrum 's avonds en vermijd afgelegen gebieden die slecht verlicht zijn.

Frequently asked question

Welke hotels hebben de beste toegang tot het strand?

Hotels zoals Hotel Adria B&B en Lungomare Relax Residence liggen op korte loopafstand van de prachtige stranden van Misano Adriatico.

Welke hotels bieden de mooiste uitzichten op zee?

Hotel Atlantic Riviera Mare en Portoverde Beach Apartments staan bekend om hun adembenemende uitzicht op de Adriatische Zee vanuit hun kamers en dakterrassen.

Wat zijn enkele hotels in de buurt van populaire attracties?

Hotel Caravel B&B en Hotel Italy bevinden zich dicht bij het Misano World Circuit en het Aquarium van Cattolica, waardoor ze ideaal zijn voor avontuurlijke gasten.

Welke hotels bieden activiteiten voor avontuurlijke reizigers?

Hotel Aurora heeft een scala aan activiteiten zoals thematische fietstochten en watersporten voor de actievelingen onder ons.

Wat is de beste periode om hotels in Misano Adriatico te boeken?

Het laagseizoen van september tot mei biedt de beste hotelprijzen en minder drukte, ideaal voor rustige vakanties in hotels zoals Hotel Holiday.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0